Zvonění

1. hodina: 08:10 - 08:55
2. hodina: 09:05 - 09:50
3. hodina: 10:05 - 10:50
4. hodina: 11:00 - 11:45
5. hodina: 11:55 - 12:40
6. hodina: 12:45 - 13:30

Zřizovatel školy

Zřizovatel školy

Školní projekty

Poslední příspěvky

Školní ples

Vážení rodiče, milí přátelé školy,

ráda bych Vás touto cestou srdečně pozvala na první ročník Školního plesu, který se uskuteční dne 18. března 2023 od 19 hodin v Kulturním domě Polepy. Zváni jsou nejen rodiče, ale i přátelé školy a všichni, kteří se mají chuť bavit a tančit. K poslechu a tanci bude hrát oblíbená hudební skupina Fantazie music band. Malým zpestřením plesu bude slavnostní šerpování žáků devátých tříd. Můžete se těšit také na zajímavou tombolu.

Lístky je možné koupit denně od 8 do 14 hodin přímo ve škole u  paní hospodářky Jany Červené. V jiném čase po domluvě na telefonu 416 787 202.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Mgr. Kateřina Salavová, ředitelka školy

DRÁŽĎANY 12. 12. 2022

Dne 12. 12. 2022 jsme vyrazili se žáky sedmé, osmé a deváté třídy do německých Drážďan. Nejprve jsme se prošli po Bühlově terase, ohřáli jsme se v nádherném kostele Frauenkirche, kolem slavné porcelánové mozaiky jsme došli k budově opery, prohlédli jsme si známý komplex Zwinger a pak jsme skrz zámek došli až k tržišti Altmark, kde se nachází nejstarší vánoční trh v Německu. Zde jsme měli krátký rozchod, nakoupili suvenýry, ochutnali německé speciality a zamířili zpět domů.

Mgr. Hana Beštová

EXKURZE SOŠ A SOU ROUDNICE

Dne 1. 12. 2022 jeli žáci deváté třídy na exkurzi na SOŠ a SOU do Roudnice nad Labem. Poslechli si informace o škole, prohlédli si třídy určené pro různé obory a krásnou novou tělocvičnu. Ve školní restauraci posvačili koláčky s horkou čokoládou a poté zamířili k budovám praktické výuky. Zde se deváťáci dozvěděli spoustu zajímavých informací, prohlédli si vybavení a měli možnost pobavit se se studenty.
Mgr. Hana Beštová

Vánoční prázdniny

Ve čtvrtek 22. 12. 2022 se v tomto kalendářním roce společně setkáme ve škole naposledy a pak už budeme moci všichni odpočívat v kruhu rodinném. Přejeme Vám všem krásné Vánoce. Užijte si prima vánoční prázdniny. A přejeme Vám šťastný nový rok.

Těšíme se na další setkávání v novém roce 2023. Začínáme hned v úterý 3. 1. 2023.

Florbalový turnaj – Štětí – 1. 12. 2022

Chlapci z druhého stupně se ve čtvrtek 1. prosince zúčastnili florbalového turnaje ve Štětí. Tým vedený kapitánem Lukášem Hřebenem předvedl skvělé výkony, korunované celkovým umístěním na třetím místě. Bronzové místo bereme jako velký úspěch po nezdarech z předchozích turnajů a jako motivaci do dalších sportovních klání. Za vzornou reprezentaci naší školy si všichni hráči zaslouží pochvalu. Obzvlášť bych pak vypíchl výkony Martina Switalského a Lukáše Hřebena v útoku a excelentní výkon Dominika Beneše v brance.

Pavel Koňařík

Svíčkárna v Šestajovicích 7. 12. 2022

Dne 7. 12. 2022 se celý první stupeň vydal načerpat předvánoční atmosféru do svíčkárny RODAS v
Šestajovicích u Prahy.
Pro děti zde byly připraveny tvořivé dílničky, ve kterých si děti nazdobily svíčku, vykrojily mýdlo a
naplnily dárkový sáček vonné esenciální mořské soli. Ve venkovních prostorách se děti seznámily s
hospodářskými zvířátky a mohly je i nakrmit. Závěrem si ještě mohly nakoupit drobné dárečky a
suvenýry. Výlet se nám vydařil a padající sníh předvánoční atmosféru ještě umocnil.

Učitelky 1. stupně

ADVENTNÍ TVOŘENÍ 24.11.2022

Po covidové pauze jsme opět mohli navodit vánoční atmosféru adventním tvořením. Setkání zahájil sboreček pod vedením Kateřiny Pekařové pásmem koled . Zatímco rodiče stříhali a lepili větvičky na budoucí adventní věnce, děti si ozdobily perníčky. Společně pak dotvářeli krásné výtvory a potom si je odnesli domů. Věříme, že se všem akce líbila stejně jako nám, a budeme se těšit na příští setkání. Učitelky 1. stupně

Divadelní a hudební představení – 1. třída

Každý měsíc s prvňáčky navštěvujeme MŠ, kde zhlédneme divadelní nebo hudební
představení. Všichni se u představení zasmějeme, protáhneme a hlavně pobavíme. Už se
moc těšíme na 14. 12. 2022, kdy se podíváme na pohádku „O veselém vánočním stromečku“. Učitelka 1. třídy