Začátek školního roku 2023/2024

Vážení rodiče, milí žáci,

je to opět tady. Začínáme nový školní rok. Tentokrát jsme si prázdniny rozhodnutím MŠMT trochu prodloužili. Začínáme až v pondělí 4. 9. 2023 v 8:10. Přijďte do svých tříd, pomůcky a batohy však ještě nechte doma. V případě nepříznivého počasí ale budete potřebovat přezuvky. První školní den bude velmi krátký (cca 1 vyučovací hodinu), hned v úterý se budeme učit.

Pro mladší školáky bude v provozu ranní družina od 6:30.
Dopolední družina bude od 9 do 13 hodin. 
Kdo má zájem, může si přihlásit oběd.

Těšíme se, že se v novém školním roce společně s dětmi naučíme spoustu nového a užijeme si plno zábavy.

Hned na začátku Vás musíme informovat o novinkách. Náš nový pedagogický sbor posílí nové tváře. První třídu povede zkušená paní učitelka Mgr. Lucie Brázdová. Čtvrťáčky si pod svá křídla převezme Mgr. Gabriela Štíchová.

Další velkou novinkou je jiná doba odpoledního vyučování. 7. vyučovací hodina bude začínat ve 14 hodin a končit ve 14:45. Je to z důvodu nařízení MŠMT, polední pauza musí být minimálně 30 minut. Intenzivně jsme jednali s dopravcem, aby všechny děti měly autobusový, popř. vlakový spoj. Tedy některé autobusové linky budou jezdit v novém čase.

Neméně zajímavá změna je také ve školní jídelně. Novými posilami budou paní Ilona Muzičková a Tereza Plašilová.

Související obrázky:

Posted in Nezařazené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *