Masopustní dopoledne 21. 2. 2023

Dne 21. 2. 2023 se žáci 1. stupně se svými pedagogy převlékli do masek a vydali se slavit masopust. Potěšili nejen zaměstnance a žáky školy, ale i místní občany. Masopustní průvod obohatila svou účastí i školka v krásných maskách. U obecního úřadu děti zazpívaly a zatančily, nabídly tradiční koblihy a na oplátku obdržely od pana starosty sladkosti. Poté se průvod vydal k domu s pečovatelskou službou, kde rozveselil a obdaroval babičky a dědečky. Nakonec si děti v parku zasoutěžily na masopustní stezce a také si pochutnaly na koblížkách. Moc nás potěšilo, že se místní občané o akci z plakátů, které malovaly samy děti, dozvěděli a mohli si s námi masopust užít.
Posted in Nezařazené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *