Školní ples

Vážení rodiče, milí přátelé školy,

ráda bych Vás touto cestou srdečně pozvala na první ročník Školního plesu, který se uskuteční dne 18. března 2023 od 19 hodin v Kulturním domě Polepy. Zváni jsou nejen rodiče, ale i přátelé školy a všichni, kteří se mají chuť bavit a tančit. K poslechu a tanci bude hrát oblíbená hudební skupina Fantazie music band. Malým zpestřením plesu bude slavnostní šerpování žáků devátých tříd. Můžete se těšit také na zajímavou tombolu.

Lístky je možné koupit denně od 8 do 14 hodin přímo ve škole u  paní hospodářky Jany Červené. V jiném čase po domluvě na telefonu 416 787 202.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Mgr. Kateřina Salavová, ředitelka školy

Posted in Nezařazené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *