Informace k epidemické situaci

Vážení rodiče, milí žáci,

dovolte mi, abych vás touto cestou informovala, jaká mimořádná opatření ve škole mohou zkomplikovat náš i Váš všední život. Sami vidíte, že situace ohledně epidemické situace není jednoduchá. Dvakrát týdně se testujeme a na základě výsledků provedených testů musíme operativně upravovat rozvrh.

Změny se týkají zejména míchání skupin dětí. V případě, že nějakému dítěti ve třídě diagnostikujeme pozitivní antigenní test, musíme celou třídu izolovat od ostatních dětí, dokud nezjistíme pomocí PCR testu, zda je dané dítě opravdu nemocné covidem 19. Pro malé děti, které chodí do družiny, to znamená, že v takovém případě do družiny jít bohužel nemohou. V takovém případě Vás budeme obratem informovat prostřednictvím třídních vyučujících, že si své dítě musíte vyzvednout hned po vyučování.

Předem Vám děkujeme za spolupráci a pomoc při řešení těchto komplikací.

Moc se těšíme, až se situace zklidní a my budeme moci učit bez všech omezení.

 

Posted in Nezařazené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *