Uzavření škol od 14. 10. 2020

Z důvodu zpřísnění preventivních opatření, vydaných Vládou ČR 12. 10. 2020, se od středy 14. 10. 2020 plošně uzavírá první i druhý stupeň základních škol. A výuka přechází z prezenční na distanční. Tato změna bude pravděpodobně do 1. 11. 2020. Sledujte stránky pro další informace.

S touto situací jsme se již setkali v minulém školním roce.

Tato distanční výuka bude nyní povinná. Účastnit se jí budou muset všichni žáci. V případě neúčasti může dojít k nabývání absence nebo zhoršení prospěchu žáka/žákyně.


Zadané práce budou hodnoceny, neúčast na on-line vysílaných hodinách lze omlouvat, v případě dohody na jiném termínu po dohodě s daným vyučujícím.

Veškeré informace budou udávány formou elektronické žákovské knihy. Popřípadě jiným způsobem komunikace s třídním vyučujícím. V případě nějaké nejasnosti nebo problému s přístupem na online žákovskou knihu kontaktujte zástupce ředitele Romana Saňu na telefonním čísle 416 787 202 nebo na infpolepy@gmail.com.


Formulář pro vyžádání OČR (ošetřovného) bude připraven v budově ZŠ.

Vedení ZŠ a MŠ Polepy

Posted in Nezařazené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *