Zápis do 1. ročníku ZŠ

Ředitelství ZŠ a MŠ Polepy, okres Litoměřice oznamuje, že se ve dnech 1. a 2. dubna 2020 od 13,00 do 15,00 hodin koná zápis do 1. ročníku Základní školy Polepy, okres Litoměřice. Doporučujeme Vám se předem objednat na přesný den prostřednictvím vedoucí mateřské školy, případně volejte na telefon 416 787 202, nebo pište na info@skolapolepy.cz. Objednaní mají přednost a nebudou zbytečně čekat. 

Zákonný zástupce si s sebou vezme svůj občanský průkaz a rodný list dítěte

V případě žádosti o odklad přineste doporučení školského poradenského zařízení (PPP, nebo SPC) a doporučení odborného lékaře již v pondělí 30. 3. 2020 do sborovny v hlavní budově školy    v době od 12 do 15 hodin. K zápisu pak není nutné chodit. 

Posted in Nezařazené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *