Vyjádření ke stávce

Vážení rodiče, zákonní zástupci,
rádi bychom Vás informovali o postupu naší školy ve věci stávky, která byla vyhlášena Československým odborovým svazem na středu 6. 10. 2019.
Přestože s důvody souhlasíme, pedagogický sbor se dohodl, že se zaměstnanci Základní školy a Mateřské školy Polepy, okres Litoměřice, ke stávce nepřipojí s ohledem na komplikace způsobené žákům a především rodičům.
Vyjadřujeme nesouhlas s formou, jak jsou prezentovány důvody ke stávce v médiích, vládou ČR, ministerstvem školství a premiérem, Důvodem stávky není nedůstojné handrkování se o platy, ale jedná se o celkový přístup ke školství, který je prioritou pouze v předvolebních slibech, které zůstávají pouze na papíře
Podporujeme požadavek odborů na navyšování platů učitelů ve školství.

Zaměstnanci ZŠ a MŠ Polepy

Posted in Nezařazené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *